Hakkımızda2021-09-01T11:42:05+00:00
zımpara çeşitleri satın al

Hakkımızda

Egebant, 1969 yılında Karaköy’de kurulmuştur. Sürdürülebilir çözümleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup müşterilerinin ve paydaşlarının daimî çözüm ortağı olma misyonuyla, kendini dünya çapında ispatlamış markalar ile uzun yıllardır iş birliği yapmaktadır.

Bu doğrultuda global anlamda güçlü markalar olan 3M, Honeywell, Klingspor, Naxoflex, Dynabrade ve Sicad markalarının ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır.

Güvenilir, yenilikçi, içten, cesur ve katılımcı temel değerleri doğrultusunda müşterileri ve paydaşları ile güvene dayalı ve uzun süreli ilişkiler oluşturmakta ve onlara özel esnek çözümler geliştirmektedir.

Otomotivden beyaz eşyaya, sektöründe öncü birçok markaya sunduğu hizmetler ile elde ettiği üretim tecrübesini, pazarın ihtiyaçlarını da gözeterek yaptığı yatırımlarla destekleyen Egebant, kendi markaları olan Egebant ve Sander ile ürün çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir.

Şekerpınar Kocaeli ve Şanlıurfa üretim tesislerinde 500’den fazla çalışanı, 50’den fazla aktif satış ekibi ve Türkiye’nin birçok noktasındaki bayi ağı ile Egebant, her sektörlere uygun ürün çeşitliliği sunarak başta Avrupa olmak üzere 3 kıtada 30’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla Ar-Ge merkezinde yürüttüğü çalışmalarla tüm müşteri ve paydaşları için değer yaratan inovatif çözümler geliştirmektedir.

Egebant, çevre politikası ile tesislerindeki proses girdilerini ve enerji kaynaklarını etkin kullanmakta, enerji tasarrufunu artıracak, atıkları azaltacak, kirliliği önleyecek yöntemler geliştirmektedir.

Sürdürülebilir çevre anlayışı ile tesislerinde “Sıfır Atık Projesi” başlatan Egebant, atıkları kaynağından ayrıştırarak çevresel risklerin azaltılmasını sağlayacaktır. Ayrıca kurduğu geri dönüşüm tesisleri ile yeşil enerji alanlarında da kendini geliştirmektedir.

Bununla birlikte Egebant, emisyonları azaltarak yenilebilir kaynaklara dayalı bir enerji sisteminin geliştirilmesi için Şanlıurfa üretim tesisinde tükettiği enerjinin büyük bir bölümünü çatı üstü güneş enerjisi santrali ile üretmeyi planlamaktadır.

Egebant; 52 yıldır küresel bir marka ve öncü olma vizyonu doğrultusunda tüm paydaşları için sürdürülebilir çözümler üretip kalıcı değerler yaratarak markalarını ve ismini başarılı bir şekilde büyütmeye devam etmektedir.

Distribütörlükler

bant zımpara çeşitleri