Kariyer2018-08-13T13:47:59+00:00
Egebant Zımpara Çeşitleri

Politika

Çalışanlarımız için güvenli çalışma alanı ve koşulların sağlanması bununla beraber Egebant ailesinin her bireyi için eşit şartların oluşturulması Egebant’ın İnsan Kaynakları politikasıdır.

Egebant’da İşe alma

Egebant Zımpara ve Polisaj firmasına internet, e-mail, faks, posta ve başvuru formu doldurularak başvurular yapılabilir. Başvuru havuzunda toplanan başvurular arasından ihtiyaç durumuna göre, uygun görülen adaylarla insan kaynakları bölümü iletişime geçer.

Eğitim

Organizasyonun ihtiyaçları kapsamında ve çalışanların gereksinimleri ve planları çerçevesinde en yüksek performansa ulaşmak amacı ile Egebant Zımpara ve Polisaj firmasında çalışanlar; iş başı eğitimleri, teknik eğitimler ve kişisel gelişim eğitimlerinden yararlanırlar.

Kariyer

Egebant Zımpara ve Polisaj firmasında personelin şirket içinde yükselmesinde, sonuç odaklı çalışabilme yetisi, görevlerin zamanında tamamlayabilme becerisi, üstlerin takdirini kazanabilme ve kişilik profilindeki pozitif gelişme kriterleri, kurumsal kimliği yanında bir aile şirketi olgusunu taşıyan Egbant’ta oldukça önem taşır.

Açık Pozisyonlar

Şu an açık bir pozisyon bulunmamaktadır.